Schimmert 5 pakt Voerendaal maar komt te kort tegen Hellas
door Eric Goossens
in 5e Elftal
Vorige week pakte het Vijfde nog een mooie overwinning (4-2) op Voerendaal 4, maar deze week was VV Hellas 5 helaas de betere partij. Uit werd het 4-1 voor de paarse brigade.
Het lukte afgelopen zondag niet om de 3 punten mee te nemen naar Schimmert. Het Vijfde speelde een goede wedstrijd maar was tegen een erg aanvallend ingesteld Hellas toch de mindere partij. Schimmert kwam weliswaar op voorsprong door een mooie kopbal van Najib, daar waar het eigenlijk al 3-0 voor Hellas had moeten zijn. Gelukkig voor Schimmert vergat Hellas omde trekker over te halen en bleef de ploeg uit Klimmen-Ransdaal te lang combineren. Vervolgens kregen beide ploegen nog enkele kansen. Vlak voor rust kreeg Hellas een vrije trap op de rand van de zestien na een snelle uitbraak van de thuisploeg. Deze vrije trap ging er in en even later werd het voor rust ook nog 2-1.
De tweede helft was het eenrichtingsverkeer richting het doel van Hellas. Alleen was Hellas een stuk doeltreffender en wist tweemaal uit een counter te scoren. Schimmert had wel veldoverwicht maar wist dit niet om te zetten in kansen of doelpunten. Ondanks wederom een andere samenstelling toch de complimenten aan Die van Vief en aan de spelers die Schimmert 5 wilden uithelpen. Het zal dit seizoen nog even doorzetten zijn en elkaar waar nodig helpen bij de lagere seniorenelftallen om zo iedere zondag met 5 herenteams te blijven spelen.
Komende zondag speelt Schimmert 5 (net als Schimmert 1 en 2) de derby tegen RKUVC. Het vijfde speelt om 9.30uur thuis en Schimmert 1 en 2 spelen uit. Kom de blauw-witten steunen in hun wedstrijden tegen buurdorp Ulestraten!